Loading...

Marcin Setla

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, absolwent Wydziału Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, gdzie złożył kościelny egzamin licencjacki uprawniający do wykonywania zawodu adwokata kościelnego. Członek Stowarzyszenia Kanonistów Polskich. W latach 2009 - 2013 członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Krakowie. Specjalizuje się i posiada duże doświadczenie w zakresie prawa kanonicznego, w tym procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa, a także w prowadzeniu postępowań administracyjnych oraz sądowo-administracyjnych, w tym w szczególności z zakresu inwestycyjnego procesu budowlanego oraz prawa nieruchomości. Prowadzi obsługę prawną podmiotów prawa gospodarczego oraz jednostek samorządu terytorialnego, a także stale współpracuje z szeregiem krakowskich firm z branży deweloperskiej oraz pracowni i biur architektonicznych. Od kilku lat prowadzi na terenie całego kraju szkolenia dla urzędników administracji publicznej z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz prawa nieruchomości. Autor licznych publikacji dla "Rzeczpospolitej".

Gabriela Setla

Radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu prawa medycznego i bioetyki organizowanych w Katedrze Prawa Karnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, które ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. W latach 2010-2011 wykładowca w Wyższej Szkole Ubezpieczeń w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobyła poprzez kilkuletnią współpracę z Kancelarią Adwokacką. Od kilku lat prowadzi stała obsługę podmiotów gospodarczych, zarówno spółek prawa handlowego, jak i podmiotów prowadzących indywidulaną działalność gospodarczą oraz jednostek samorządu terytorialnego. Specjalizuje się i posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego oraz prawa cywilnego, w tym w szczególności problematyki odszkodowań i prawa umów. Jej zainteresowania zawodowe obejmują głównie prawo medyczne, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki tzw. „błędu w sztuce lekarskiej”. Autorka licznych publikacji dla "Rzeczpospolitej".

01.
Dariusz Kiełbasa

Adwokat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej...

Więcej